פודקאסטים

פודקאסטים

אצל איתן עזריה – הביולוגיה של הווינרים – פרק 95: לעשות פחות ולהשיג יותר, על מגנוט ובריאת מציאות.

איך היו נראים החיים שלנו אם יכולנו לכופף את הזמן, לקצר תהליכים בדרך למטרה, ולקבל תוצאות מהר יותר מהקצב ההגיוני שהם אמורים לקחת?איך היו נראים חיינו אילו רק יכולנו לתכנן מראש מהלכים בעשייה שלנו שיגרמו לקפיצה קוונטית ולמגנוט מציאות שממש בוער בנו לחיות?ובעיקר, איך היו נראים חיינו אילו רק יכולנו לעשות פחות ולהשיג יותר?

האזנה לפודקאסט:

אצל ניצן אלפסי בפודקאסט "פותחת תודעה" – "הקשר בין פיזיקה, תודעה ובריאת מציאות".

על השילוב בין תודעה למדע – האם תודעה היא דבר רוחני בלבד? דיברנו על זמן, על התפיסה שלנו את הזמן ואיך ניתן ״לכופף״ אותו לטובתינו.
מה הקשר בין אמונה ליצירת מציאות, ומה החלק הכי חשוב (ומפתיע) שצריך לדאוג להכניס לחיים ובלעדיו שום דבר לא באמת יקרה.
הפרק עוסק בחיבור של הרוח לחומר ומזווית שונה ומסקרנת, פרק מאוד עמוק שמעלה הרבה שאלות על מה בעצם אנחנו עושים בעולם הזה.

האזנה לפודקאסט:

פעם שנייה אצל ניצן אלפסי בפודקאסט "פותחת תודעה " – "איך לרתום את 4 היסודות לטובת ההתפתחות וההגשמה שלנו".

התפתחות מתוך ארבעת היסודות – מה הם בכלל ארבעת היסודות? מה המאפיינים של כל יסוד ואיך הוא משפיע על החיים שלנו? האם בכולנו קיימים כל היסודות, או רק חלק? איך אפשר לרתום את הכוחות של כל יסוד לטובתינו במהלך היומיום ובבחירות שלנו בחיים? איך הם עוזרים לנו להבין את עצמנו יותר טוב? רויטל מדברת על איך כל יסוד חושב ומתנהג במצבים שונים בחיים ואיך אנחנו יכולים להבין איזה יסוד מפעיל אותנו כדי להקל על הבחירות שלנו. איך מתמודדים כאשר קיים קונפליקט בין היסודות בתוכנו? איך אפשר להגביר אלמנטים של יסוד מסוים? ולמה בכלל כל זה חשוב?

האזנה לפודקאסט:

אצל עמית אשת – בפודקאסט "כסף והשקעות" – לשחק את משחק החיים ולהצליח.

דיברנו על מה השלבים שעשתה רויטל לפני המעבר משכירה בכירה לקריירה עצמאית. האם כל אחד יכול להיות עצמאי מצליח? אילו תכניות חייב כל עצמאי לעשות בתחילת הדרך? מה זו הצלחה? חדשנות ויצירתיות בעולם העסקי. עסק עצמאי או עם שותף? וגם  3 טיפים להצלחה.

האזנה לפודקאסט:

אצל מירי יעקב גביש בפודקאסט "עושות חיל" – חולמת ומגשימה

על רוח וחומר, על מה הקשר בין אלברט איינשטיין להגשמת חלומות? על יציאה לעצמאות, על התפתחות אישית שלא משאירה לך מקום לחזור להיות מה שהיית, על נשים ועשייה.

האזנה לפודקאסט:

אצל נעמה פולק בפודקאסט "רזה בראש" – מהם כפתורי ההפעלה שלי?

גם אם לא ממש שמתן לב לכך, לכל אחת מאיתנו יש תבנית מחשבתית שגורמת לנו לפעול כפי שאנחנו פועלות ולקבל החלטות מסוימות בחיינו.

כדי להבין מה צריכה כל אחת מאיתנו לעשות כדי לזהות את תבנית החשיבה העיקרית שלה, הזמנתי לשיחה את רויטל פיזנטי, מעצבת תודעה, שהסבירה לי מהם המאפיינים של כל אחד מיסודות החשיבה העיקריים שלנו ואיך ניתן לבנות בהתאם לזה לבנות את הדרך לעבר כל שינוי בצורה הרבה יותר טובה.

אז מה צריך לקחת בחשבון לפני שבכלל מתחילים את השינוי שאתן הולכות לעשות, איזו שאלה מנחה כל אחת מאיתנו לאורך הדרך ומה המוטיבציה שמניעה את היסודות הדומיננטיים?

האזנה לפודקאסט:

אצל נטע גולן – בפודקאסט "הכל סיפורים – החיים מנקודת המבט של העיצוב האנושי" – "האם ואיך אפשר להאיץ גלים רגשיים".

נטע כותבת: מפגישה עסקית שהתחילה כמה שבועות קודם עם רויטל פיזנטי שיודעת לרקום איתי מוצרים חדשים, תנועה חדשה ולעשות לי מוטציה בכיוון לניואנסים חדשים שלי בהבנת הגלים הרגשיים. דיברנו על למה החיים שלי תקועים, איך זה קשור לגלים, מה משחרר גלים ועל איזה מרכז נכון לי לשים את המודעות בכל רגע על הגל.

האזנה לפודקאסט:

רוצה לקבל
מדריך ממני במתנה?

4 המיומנויות הכי נדרשות בעידן העסקים החדש. מלאו פרטים והמדריך אצלכם במייל

אני אוהבת לפגוש את החיים האמיתיים מחוץ למסך. תשאירו לי פרטים ונדבר!