ייעוץ עסקי

Extra Mind שיעזור לך לנוע קדימה

ייעוץ עסקי

Extra Mind שיעזור לך לנוע קדימה

אם דרוש לך מישהו שיעזור לך לנוע קדימה, כזה שיחשוב יחד איתך, יבחן לעומק את הצעדים הבאים, יחלוק מהניסיון הכלים והידע, יבנה איתך תוכנית עבודה ויהיה שם בשבילך כדי לעזור לך ליישם, אני כאן בשבילך ליצור איתך חדשנות בתוך העסק שלך.

העולם משתנה בקצב מהיר. ואתם?

כבר הבנת שהעולם עובר שינויים והם מהירים מתמיד. האם העסק שלך גמיש מספיק? האם המוצרים שלך מותאמים לתקופה, לשוק?

יחד עם צורך בחדשנות והתאמה לקצב שבחוץ, אולי הרגשת שגם משהו מבפנים זקוק לגיוון ורענון.
אחרי כמה שנות עשייה עסקית, יכול להיות שהתשוקה לעשייה כבר לא מה שהיתה פעם.
שמשהו נכבה בדרך ויש צורך בגיוון, רענון, חדשנות.

המומחיות שלי היא להראות לך אותך ואת העשייה שלך מכיוון אחר לגמרי, כך שיפתחו לך אפשרויות חדשות שידליקו אותך מחדש על עצמך ועל העשייה שלך.
לפעמים זה מרגיש כמו קסם.
הקסם של תודעה חדשה שמאפשרת לך ליצור פעולות חדשות ולקבל תוצאות חדשות שמתאימות לשינויים שקורים עכשיו.

אנחנו לא הולכים רק "לדבר על זה", אלא ממש לבנות לך ועבורך מהלכים חדשניים ולצאת איתם לפעולה ועשייה. תכלס'.

אני הכי אוהבת תכלס.

ואני יודעת שלפעמים, כל מה שנדרש, זה עוד זוג עיניים, מישהו עם ניסיון עשיר, גמישות מחשבתית ותפיסת עולם שונה משלך – שתראה לך שאפשר אחרת ובקלות.

רוצה לדבר ולבדוק שזה מתאים?
משאירים לי פרטים ואחזור אליך בהקדם

מה נעשה בתהליך של ייעוץ עסקי?

למי מתאים ייעוץ עסקי?

על מה נעבוד במהלך המפגשים האישיים?
בגדול - על כל מה שתבחרו להביא לשולחן. זה יכול להיות

בעולם העסקים הדינמי, ניהול עסק מצריך חשיבה אסטרטגית, יכולת להתמודד עם אתגרים משתנים ולהביא לחדשנות מתמדת. בשלב זה, ייעוץ עסקי מותאם אישי הוא לא פחות מכלי אסטרטגי שיכול לסייע לבעלי עסקים ומנהלים לשדרג את ביצועיהם ולשפר את החדשנות בעסקים ובחברות שלהם.

מהי התועלת של ייעוץ עסקי לבעלי עסקים ומנהלים?

קיצור זמנים משמעותי ביכולת להגיע לתוצאות חדשות. ייעוץ עסקי יחסוך לך טעויות יקרות, יראה לך הזדמנויות שלא תפסת כאפשריות עבורך. הרי מישהו עם ניסיון הלך בדיוק בדרך שלך בעבר, התנסה על בשרו ויודע להראות לך אפשרויות חדשות שלקח לו בעצמו להגיע אליהן. ייעוץ עסקי יעזור לך אף לזהות כשלים מראש, ויציע לך פתרונות חדשים, יעזור לך ללמוד ולשפר מיומנויות שנדרשות לך עכשיו ולשים את הפוקוס על מה שדורש עכשיו את מלוא האנרגיה שלך.

האם ייעוץ עסקי מתמקד בתחומי מסוימים?

הייעוץ מתמקד במגוון רחב של תחומים. כמעצבי התוכניות, המטרה היא להביא לך ייעוץ מקיף שמתעסק בפיתוח אסטרטגיה, ניהול משאבי אנוש, פיתוח חדשנות, שיפור ביצועים. הייעוץ יאפשר לך לחשוב עם עוד מישהו כך שתוכל לקבל החלטות מורכבות, לעשות סדר עדיפויות לפעולות, לשפר מוצרים, לתמחר נכון, להגדיר קהל יעד, לשפר תהליכים, לעלות ולשפר מוטיבציה, לא להיות לבד, ועוד.

מהם היתרונות של הייעוץ המותאם לעסקים שכבר פועלים שכבר אינם בתחילת דרכם?

ייעוץ עסקי מותאם אישית מציע פתרונות אסטרטגיים ומעשיים לעסק שכבר פועל, עובד ומתפקד, במיוחד לאור העובדה שאתם יודעים את מה שאתם יודעים. אחרי זמן מה אנחנו אפילו מבלי שנשים לב, מתחילים להתאהב ברעיונות של עצמנו, ומקיימים שגרה או נהלים ברורים שהופכים לדפוס, דווקא אז נדרשת חשיבה חיצונית שתביא נקודת מבט רעננה וחדשנית. ייעוץ עסקי איכותי יגיע עם הבנה עמוקה על המציאות הארגונית שלך, ההבנה של הפוטנציאל האישי והעסקי שלך, יתמקד באפשרויות המובנות שעובדות היטיב, תוך הבנה של החוזקות שלך, ועם זאת יביא חידושים והתייעלות בדרך המתאימה ביותר עבורך. כל זאת מתוך ניסיון אישי והיכרות עם מאות בעלי עסקים ומנהלים אחרים.

איך ייעוץ עסקי משפיע על היכולת ליישם שינויים וחדשנות?

חדשנות היא כל דבר שלא הכרת עד כה , יעיל ומותאם לתקופה והסביבה וכזה שיכול לאפשר לך לעבוד כחם במקום קשה. היעוץ המותאם מאפשר לך לראות את העסק ממבט חדש ואסטרטגי, שלא יכולת לראות בעצמך. הוא מזהה את הפוטנציאל לשיפורים ולחדשנות במגוון תחומים ומציע כלים מתקדמים ליישום המסלולים החדשים.

האם הייעוץ מתייחס גם לתהליכי היישום?

כן, בהחלט! הייעוץ המותאם מספק לך גם יישומים מעשיים ולא רק ניתוחים ותובנות. זהו כלי המלווה אותך גם בשלבי היישום כדי לוודא שהשיפורים והפעולות משפיעות בפועל.

יעוץ עסקי: מתי כדאי לקחת כזה שירות?

בעולם העסקים, שאלת האם לקחת ייעוץ עסקי היא שאלה שחשוב להתייחס אליה בזהירות ובתשומת לב. בעלי עסקים ומנהלים בארגונים יכולים להרוויח הרבה מהתהליך של ייעוץ עסקי, והנה כמה סיבות משמעותיות לכך:

 • מבט חיצוני וניתוח אובייקטיבי:
  קול הניסיון של יועץ עסקי הוא קול חיצוני חשוב. כאנשי פנים, קל לנו להתעקש על רעיונותינו. ייעוץ עסקי יאפשר לך לקבל ניתוח אובייקטיבי שיעזור לך לראות את התמונה הגדולה ולקבוע כללי פעולה מבוססים על מסמך נתונים אובייקטיביים.
 • אפשרות ליישם ולזהות הזדמנויות חדשות וחדשנות:
  יועץ עסקי מביא רעיונות חדשים וחדשנות לשולחן. הידע הרחב שלו מתוך עברו המקצועי והניסיון עם עסקים שונים יכול להביא לך להבנה חדשה ולפתרונות מקוריים לאתגרים הקיימים.
 • איזון זמן ומשאבים:
  ניהול עסק מחייב איזון זמן ומשאבים. ייעוץ עסקי מאפשר לך לשדרג את ביצועיך תוך שימור המשאבים הקיימים. זהו דרך להגדיל את ההשפעה תוך יעילות מקסימלית.
 • הבנת שוק ופרספקטיבה:
  יועץ עסקי יעזור לך להבין את השוק ואת מגמותיו. הפרספקטיבה החיצונית תסייע לך להתאים את המוצרים והשירותים שלך לצרכים המשתנים תדיר.
 • ניהול פעם ראשונה:
  אם אתה בעל עסק חדש או עם צוות מצומצם, ייועץ עסקי יוכל להקל על ניהול המשאבים הראשוני, להביא לך ייעוץ מותאם לתהליך שדורש עוד דעות ונקודות מבט.

מה ההשקעה שלך ב- Extra Mind?

עלות פגישה של שעה- 600 ש"ח+ מע"מ
בתוך תהליך הליווי נקבע את המינון שנכון לך להתקדמות מדוייקת ומהירה

הפגישות מתקיימות אצלי על קפה ביישוב קדימה או בזום לבחירתך

נשמע כמו מה שחיפשת? כאן משאירים פה פרטים ואחזור בהקדם להכיר קצת יותר ולוודא שמתאים לנו להתחיל תהליך ליווי יחד

מה אומרים עלי:

המפגשים מתאימים גם לשותפים עסקיים, בהם נשים דגש על המטרות האישיות של כל אחד, הציפיות וחלוקת התפקידים והאחריות הנכונה לכם ביותר. אעזור לכם לשמור על עצמכם כל אחד לעצמו ובעיקר על הביחד.

רוצה לקבוע איתי בקליק? לחיצה על אייקון הוואטסאפ ונדבר

VTL 493e

אני אוהבת לפגוש את החיים האמיתיים מחוץ למסך. רוצים להיפגש לייעוץ? תשאירו לי פרטים נדבר!