סדנאות

סדנאות

סדנאות לבעלי עסקים,
ארגונים וקהל רחב

הפעילויות שלי כוללת מגוון רחב של סדנאות, הן לקהל של בעלי עסקים ויזמים והן לצוותים והנהלות בארגונים. 
מטרת הסדנאות כולן היא ללמד אתכם איך להגיע לתוצאות טובות יותר בהנאה ובקלות. תמיד אדבר על תודעה, על חדשנות, על הגמשה מחשבתית ועליך כבן אדם.
תמיד אביא השראה מהעולם בליווי מצגת מעוצבת ו"סטינג" חווייתי.

בכל מפגש אביא איתי את יכולת האבחון החדה שלי שתראה לכם איפה התקיעות שלכם ואעזור לכם לשחרר אותה. אראה לכם איך אולי אפשר אחרת.
זה יהיה חד אבל תמיד בהומור.

ניתן למצוא סדנאות של מספר שעות בודדות (פרשביז, מפגשי מונמטס), וסדנאות שהן חוויה של מספר מפגשים ("פנינו לאן", "מעבדת חדשנות" וחוויות חו"ל שלנו).
וכן, גם אנחנו אחרי שנה שלא יכולנו להיפגש, יצרנו את האקדמיה הדיגיטלית שלנו לבעלי עסקים.  


מוזמנים לשוטט בין מגוון הסדנאות, וליצור קשר על מנת לבחון מהי הסדנה המתאימה ביותר עבורכם או עבור הארגון שלכם. 

הסדנאות חלקן פרוטליות וחלקן בזום.  

קורס דיגיטלי- לכופף את הזמן

10 פרקים העוסקים ביכולת שלנו לעשות שימוש בחוקי הפיזיקיה כדי ליצור מציאות. אלו אחד התכנים המרתקים והחדשניים ביותר שלוקחים את עולם המדע ו"מכפפים" אותו ליכולת שלנו ליצור התפתחות אישית מואצת ולהשפיע על הכאן ועכשיו, ללא תלות בזמן ומרחב.

סדנת משחק FreshBiz

להטמיע עקרונות יזמיים, ליישם חדשנות, לדעת שאפשר לקדם מטרות אישיות לצד מטרה משותפת, לזהות ולמנף משאבים, להבין דפוסי חשיבה, ולאמץ כלים מידיים לשיפור התוצאות בחיים ובעסקים

Spell.it על קסמים ויישומים

סדנת בוטיק אינטימית, רב חושית ומפנקת בת 3 ימים בה בה אלמד אותך לעשות קסמים פרקטיים ולברוא יום יום את מציאות חייך. נבין מהו המסלול האישיותי ההתפתחותי שנכון לך, נבנה תמונת עתיד שהיא רק שלך וניישם את מודל הקוסמת הלכה למעה. תכלס אלמד אותך איך להדליק את עצמך על עצמך- כל פעם מחדש

Plug In לארגונים

סדנת חופשה לצוותים והנהלות, בהם נעבוד ביחד על בניית מרחב אישי וצוותי, הקניית כלים חדשים וקבלת החלטות שמעצבות תוצאות חדשות. זוהי הזמנה לעצור רגע, לסגל הרגלים, להתארח בשיא הסטייל, להתגבש ולצאת לעשייה חדשה.

מעבדת חדשנות

נכנסים למעבדה, ממציאים רעיונות ומוצאים פתרונות חדשים, לאתגרים שמעסיקים אתכם בארגון, תוך למידה ופיתוח מיומנויות של חשיבה יזמית. תהליך מרתק של למידה פעילה וחווייתית שתאפשר לחשוב אחרת, ליצור יש מאים, לשפר מיומנויות, לשתף פעולה ולהשפיע.

מומנטס

מסיבות תוכן. חוויה. מפגשים בין אנשים.
לנצור את הרגע. ליהנות. להרחיב את תודעה עם תוכן מגרה ומעורר של העולם החדש. ללמוד. להעמיק. לקבל כלים פרקטיים ליישום. להיפגש. לדבר. לצחוק. להתרגש. להרגיש. לחלוק. רק רגע לחוות.

חדשנות פרקטית

נכנסים עם אתגרים אמיתיים ויוצאים עם רעיונות לפתרונות חדשים. במהלך הסדנה נשתמש בכלים החמים והחדשים ביותר שפותחו בעולם החדשנות בשנים האחרונות. בלי לקיים שוב דיונים, ישיבות, שיחות פנימיות וגם לא סיעורי מוחות. הכי חדשני שיש!

רוצה לקבל
מדריך ממני במתנה?

4 המיומנויות הכי נדרשות בעידן העסקים החדש. מלאו פרטים והמדריך אצלכם במייל

אני אוהבת לפגוש את החיים האמיתיים מחוץ למסך. תשאירו לי פרטים ונדבר!