סדנאות לארגונים

סדנאות לארגונים

סדנאות, הרצאות ומפגשי חווית תוכן לארגונים

במהלך השנים היה לי העונג להנחות מאות סדנאות ולפגוש אלפי אנשים בהרצאות שלי.
יש בכל הגדלים והפורמטים החל ממפגש בודד, דרך חצי יום, תוכניות של שנה שלמה ועד סדנאות של כמה ימים בחו"ל במלונות בוטיק.

תמצאו כאן סדנאות משחק FreshBiz, הרצאות וגם חווית תוכן ייחודיות על ארוחת שף.

ההרצאות והסדנאות מתאימות למנהלים ועובדים בכל הדרגים, שילוב של תפקידים רוחביים ו/או מחלקות אורגניות.
הסדנאות וההרצאות מאופיינות בתוכן חדשני, מעורר מחשבה ופותח תודעה. תמיד מעוצב. תמיד חוויתי.

מוזמנים לדפדף בתפריט התכנים שלי, וליצור קשר ונבדוק ביחד איזו פעילות היא המתאימה ביותר לצרכים שלכם. 

קורס דיגיטלי- לכופף את הזמן

10 פרקים העוסקים ביכולת שלנו לעשות שימוש בחוקי הפיזיקיה כדי ליצור מציאות. אלו אחד התכנים המרתקים והחדשניים ביותר שלוקחים את עולם המדע ו"מכפפים" אותו ליכולת שלנו ליצור התפתחות אישית מואצת ולהשפיע על הכאן ועכשיו, ללא תלות בזמן ומרחב.

לקרוא עוד>>

סדנת משחק FreshBiz

להטמיע עקרונות יזמיים, ליישם חדשנות, לדעת שאפשר לקדם מטרות אישיות לצד מטרה משותפת, לזהות ולמנף משאבים, להבין דפוסי חשיבה, ולאמץ כלים מידיים לשיפור התוצאות בחיים ובעסקים

לקרוא עוד>>

Spell.it על קסמים ויישומים

סדנת בוטיק אינטימית, רב חושית ומפנקת בת 3 ימים בה בה אלמד אותך לעשות קסמים פרקטיים ולברוא יום יום את מציאות חייך. נבין מהו המסלול האישיותי ההתפתחותי שנכון לך, נבנה תמונת עתיד שהיא רק שלך וניישם את מודל הקוסמת הלכה למעה. תכלס אלמד אותך איך להדליק את עצמך על עצמך- כל פעם מחדש

לקרוא עוד>>

Plug In לארגונים

סדנת חופשה לצוותים והנהלות, בהם נעבוד ביחד על בניית מרחב אישי וצוותי, הקניית כלים חדשים וקבלת החלטות שמעצבות תוצאות חדשות. זוהי הזמנה לעצור רגע, לסגל הרגלים, להתארח בשיא הסטייל, להתגבש ולצאת לעשייה חדשה.

לקרוא עוד>>

מעבדת חדשנות

נכנסים למעבדה, ממציאים רעיונות ומוצאים פתרונות חדשים, לאתגרים שמעסיקים אתכם בארגון, תוך למידה ופיתוח מיומנויות של חשיבה יזמית. תהליך מרתק של למידה פעילה וחווייתית שתאפשר לחשוב אחרת, ליצור יש מאים, לשפר מיומנויות, לשתף פעולה ולהשפיע.

לקרוא עוד>>

מומנטס

מסיבות תוכן. חוויה. מפגשים בין אנשים.
לנצור את הרגע. ליהנות. להרחיב את תודעה עם תוכן מגרה ומעורר של העולם החדש. ללמוד. להעמיק. לקבל כלים פרקטיים ליישום. להיפגש. לדבר. לצחוק. להתרגש. להרגיש. לחלוק. רק רגע לחוות.

לקרוא עוד>>

skiller

בעידן העסקים החדשני יש 4 מיומנויות שאתם חייבים לשלוט בהן כדי לעמוד בקצב. אני הולכת לחשוף אותן בפניכם בהרצאה סוחפת ומרתקת שתקרב אתכם עוד צעד לעולם שבו כל המשאבים זמינים עבורכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לשחק את המשחק.

לקרוא עוד>>

פנינו לאן

להכיר את הטכנולוגיות, הכלים והחומרים שדרושים לכל אחד מאיתנו כדי לצלוח את עולם העבודה החדש. להיחשף לטרנדים החמים והמתפתחים ביותר בעולם, להכיר את משרות העתיד ואת הכלים שיסייעו לנו להתאים את התשוקות שלנו בצורה אפקטיבית למה שהעולם דורש.

לקרוא עוד>>

יסודות

הרצאה שתלמד אתכם לזהות את "מודל החשיבה וההתנהלות" שלכם ולהבין למה אתם פועלים כמו שאתם פועלים ומה יעזור לכם להתגבר על האוטומטים המובנים שקיימים בכולנו. שילוב של רוח וחומר בדרך הכי פרקטים שאפשר.

לקרוא עוד>>

סדנאות לארגונים

בימים של שנויים והצורך להתעדכן, לחדש ולצמוח, היכולות היצירתיות והחדשנות הפכו לגורם מרכזי להצלחה בארגונים. היכולת לחשוב מחוץ לקופסה, לפתח רעיונות חדשים וליישם שינויים מהירים ויזמיים היא המפתח לבידול, לצמיחה ולייחודיות שנדרשים להתקדמות בעולם העסקים החדש והתחרותי. ובעידן דינאמי ומשתנה כמו  שאנו חיים בו כיום , סדנאות לארגונים הן הכלי שמאפשר בזמן קצר להטמיע שינוי ולמידה ולהנהיג בהצלחה את הארגונים בדרך המאתגרת והמורכבת הזו. ולא סתם סדנאות, אלא סדנאות חווייתיות, מעוצבות, מוקפדות, מעוררות שיזכרו לימים רבים עוד אחרי שתסתיים הסדנה.

סדנאות לארגונים: הכלי הפרקטי ביותר לחולל שינוי

סדנאות לארגונים חווייתיות, הן כלי הדרכה פורה ויעיל הנוצר על מנת להנחות ארגונים בתהליך של שיפור, שינוי ופיתוח. תכני הסדנאות עשויים להיות מגוונים ומשתנים, והם מתאימים לכל רמות הארגון – מהנהלים הבכירים ועד לצוותי העובדים בצוותי הביצוע.

סדנאות לארגונים הן הזדמנות לחוות ולממש את הפוטנציאל היצירתי והחדשני של האנשים בארגון. הן יוצרות מרחב אמיתי לחשיבה מחוץ לקופסה, פיתוח רעיונות חדשניים ויישום שינויים חיוביים בארגון. בסדנאות, המשתתפים משתתפים בתהליכים מעשיים, יוצאי דופן וחדשניים, שמטרתם להעניק כלים לחשוב שונה ולשפר את הביצועים הארגוניים.

למה סדנאות חווייתיות יעילות יותר?

מחקרים מוכיחים שבלמידה פרונטאלית אנו זוכרים רק 5% מהחומר הנלמד ובלמידה דרך קריאה רק 10% אך בלמידה דרך חוויה אני מטמיעים 70% מהתוכן!!!

סוד ההצלחה של למידה מבוססת חוויה, היא שהיא מחייבת אותנו להיות "נוכחים" ו"להביא את עצמנו". ובאמצעות ביצוע חוזר של פעולה שוב ושוב, ובצורה מודעת, אנחנו "מתכנתים" מחדש את המוח שלנו, ומייצרים הרגלים חדשים שנשארים שלנו לתמיד.

זוהי הלמידה האפקטיבית ביותר, היא זו שמובילה לשינוי התנהגותי, שבאמצעותה נגיע להבנות חדשות, ולהתנהגות חדשה, שהופכת לטבע חדש עבורנו ומייצרת תוצאות חדשות.

על כן כל הסדנאות שאני מעבירה הן חווייתיות, שונות ומניעות לפעולה.

מה ניתן לצפות למצוא בסדנאות לארגונים?

בסדנאות תמצאו פלטפורמה לפיתוח ושיפור היכולות היצירתיות והחדשנות, הן ביכולת לחשוב מחוץ לקופסה והן ביצירת פתרונות חדשניים לאתגרים ארגוניים.
הסדנאות משלבות מצגות מרהיבות וחדשניות שלא יאפשר למשתתפים להישאר עדיפים.

התכנים המדוברים בסדנאות לארגונים, כוללים את התכנים החדשים ביותר שניתן למצוא בשוק. הרעיונות המובאים מדברים על עולם חדש ויצירתי עם דוגמאות עדכניות, שלא ישאירו אף משתתף אדיש ויאלצו אותם לשאול את עצמם על עמדתם בנושא ולקחת חלק פעיל במפגש.

האם סדנאות לארגונים מתאימות לכל סוגי הארגונים?

כן, הסדנאות מתאימות לכל סוגי הארגונים, בכל התפקידים והרמות.

איך הסדנאות לארגונים יכולות לשפר את הביצועים הארגוניים?

הסדנאות מספקות כלים לפיתוח יכולות יצירתיות, גישה חדשה לפתרון אתגרים ויישום שינויים חיוביים בארגון, מה שיכול לשפר את הביצועים הארגוניים.

מהם הנושאים של הסדנאות לארגונים שיש לי להציע?

 • סדנת פרשביז – סדנה חווייתית באנרגיות גבוהות. במפגש קצר לשחק, להטמיע עקרונות יזמיים, ליישם חדשנות.
  לדעת שאפשר לקדם מטרות אישיות לצד מטרה משותפת, לזהות ולמנף משאבים, להבין דפוסי חשיבה, ולאמץ כלים מידיים לשיפור התוצאות בחיים ובעסקים.

 • The XLerate Innovation Lab מעבדת חדשנות –
  נכנסים למעבדה ויוצאים עם רעיונות לפתרונות חדשים. מטרת תוכנית המעבדה, היא למצוא פתרונות חדשים, לאתגרים שמעסיקים אתכם בארגון, תוך למידה ופיתוח מיומנויות של חשיבה יזמית ובניית תוכנית פרקטית ליישום.
  המעבדה תאפשר למשתתפים ולארגון, ליישם חדשנות במגוון אתגרים, כגון:ייעול תהליכים, פיתוח מוצרים חדשים, העלאת  שווי תיק הלקוחות, העמקת חווית הלקוח והעובד, חדשנות בשיווק.
  בפועל – כמעט כל אתגר שתבחרו נוכל לבנות לו מעבדת חדשנות.
  לאורך המפגשים, אנחה ואתמוך במשתתפים כך שיהיה להם התנאים והסביבה הנכונה להביא רעיונות חדשים ומעשיים ולהפוך אותם למציאות ארגונית חדשה.
  נקיים למידה פעילה שתאפשר לחשוב אחרת, לשפר מיומנויות, לשתף פעולה ולהשפיע.

 • מפגשי מומנטס – לנצור את הרגע. ליהנות. להרחיב את תודעה עם תוכן מגרה ומעורר של העולם החדש. ללמוד. להעמיק. לקבל כלים פרקטיים ליישום. להיפגש. לדבר. לצחוק. להתרגש. להרגיש. לחלוק. רק רגע לחוות.
  מפגש כיפי שמוסיף עוד מימד, שהתחזק דווקא עכשיו בתקופה של ריחוק – הרצון העז לחוויה עוצמתית ומפנקת של ביחד. בדיוק בשביל זה "ארזתי" את כל הדברים שעושים לנו טוב- ביחד: תוכן איכותי, אוכל מפנק ומשובח לגוף ולנשמה – ארוחת שף מדהימה, קוקטיילים מקפיצים ואתם.

 • Spell.IT – סדנת עומק אינטימית בת 3 מפגשים בה נהפוך ל'קוסמים פרקטיים' שיודעים להפוך את החיים והעסקים לכאלה שטוב לנו לחיות בהם. שמצליחים לעשות פחות ולהשיג הרבה יותר. נלמד להדליק את עצמנו על עצמנו כל פעם מחדש.
  כבר שנים שאני מתרגלת ומלמדת בריאת מציאות.
  נוכחתי להרגיש על בשרי (במובן הטוב) ש"קוסמת" זאת לא מילה גסה וכולנו רוצים מזה יותר ביום-יום שלנו.
  ככל שאני מתרגלת זאת יותר ומלמדת אלפי אנשים לעשות זאת יחד איתי,
  אני מבינה שעכשיו  הצורך בוער מתמיד להרגיש מחוברים לתפיסת עולם מכילה יותר, מטרה גבוהה יותר, חדשנות ופרקטיות שהם לא עוד סט סלוגנים בנאלי של התפתחות אישית, אלא כלים פרקטיים שבאמת אפשר לעשות בעזרתם שינוי ומהר.
  אז לא מספיק לי רק ללמד אותך איך לעשות את מה שאני עושה. אני בעיקר רוצה להדליק אותכם על עצמכם – כי הבנתי שזה באמת מה שמייצר את התוצאות הכי מטורפות ומהירות.
  לומדים, מתרגלים ומקבלים החלטות בסטייל
  אחרי שבילינו באינטנסיביות עם כל המשפחה, אחרי שעברנו להתנהלות היברידית, או אולי חזרנו למשרד אחרי שהתרחקנו והתרופפנו, זה הזמן הטוב ביותר לקחת קובצה איכותית של עובדים ומנהלים, להתכנס סביב המטרות להתוות ביחד את הצעדים הבאים של החברה שלכם.
  השילוב של כל המימדים והמינונים המדוייקים ייצרו עבורכם את התנאים הנכונים כדי להתכנס לעשייה עם חבורת אנשים מדהימה בסדנת חופשה סופר מפנקת והכי אפקטיבית .

 • Plug-IN למנהלים בארגונים – יומיים מלאים במרחב מעורר חושים, מלאים בתכנים מעוררי מחשבה של עולם חדש והתפתחות אישית. לטעון מצברים, להתמלא באנרגיה, לרענן חשיבה ודפוסים ולהתחבר חזרה לעצמנו.
  בזמן האחרון למדנו איך זה באמת מרגיש לחיות בנתיב המהיר של החיים. נדרשנו להתגמש ולהתגמש שוב, להשתנות ולמצוא יש מאין מקורות אנרגיה להתמלא בהם. גם להביא פתרונות חדשים, ליישם חדשנות ולהיות טובים יותר.
  היות שכולנו יודעים שבשגרת היום-יום הלוחצת והעמוסה, לא תמיד אפשר לעשות זאת. אנחנו צריכים למצוא את הזמן בו אנחנו בוחרים לעצור רגע ולהפנות משאבים לתחזוקה עצמית, מערכתית וצוותית, כדי שנוכל להמשיך ולהשקיע בכל מה שסביבנו במלוא האנרגיה.
  הנאה זו אסטרטגיה ולא פריוויליגיה! ואני מזמינה אתכם לקחת קבוצה איכותית של אנשים שאתם רוצים שיניעו את החברה שלכם קדימה, ולצאת ביחד איתי למסע מרתק של למידה, התבוננות והקניית תובנות והרגלים חדשים בסביבה שהיא הכי סטייל שיש עם אוירה מרימה ומעוררת חושים
  חשבתי על כל הפרטים הקטנים:
  אנחנו הולכים לבלות יחד 48 שעות הכי מלמדות, עמוקות, מרגשות, מוקפדות, מהנות. אתם רק צריכה להגיע וליהנות נוכחים!
  יומיים מלאים מקצה לקצה, שבהם שילבתי את כל מה שעושה לנו טוב: תוכן מעורר מחשבה ודעת, למידה וחדשנות, התפתחות אישית, שיחות עומק, עבודה אישית, תפאורה מהממת, חוויות כיפיות, הרבה צחוק ורגש, וכמובן אוכל מפנק לגוף ולנשמה.

רוצה לקבל
ממני ערכה לשדרוג ישיבות צוות?

הערכה שתאפשר לך לקרב ולחבר את הנפשות הפועלות, לשתף משאבים ביתר קלות, לעודד שיתופי פעולה פנים מחלקתיים וחוצי ארגון , לחסוך מלא כסף וגם להרוויח הרבה יותר רק באמצעות עבודה נכונה  עם המשאב הכי יקר שיש לכם בארגון – הצוות שלכם. 

VTL 493e

לפרטים נוספים והצעת מחיר,

מלאו את הטופס ואשמח לדבר איתכם