"4 חלקי השלם – אש, מים, אוויר, אדמה"

ההיכרות עם היסודות הפנימיים שמרכיבים אותנו, ומשפיעים על הדרך שבה נפעל, נקבל החלטות, נרכיב צוותים וניצור מערכות יחסים.

לכולנו "יסודות" שמרכיבים את צורת החשיבה שלנו, שגורמים לנו להגיב כמו שאנחנו מגבים, לתקשר בדרך שאנחנו מתקשרים, ואפילו לקבל החלטות כאלו או אחרות, גם מבלי שנבין למה. לכל אחד אישיות ייחודית ומינונים שהופכים אותנו למי שאנחנו. נבין מהם הכפתורים שגורמים לנו לפעול, נראה את הדרך שבה אנחנו בוחנים את סביבתנו ואיך ולמה אנחנו מעצבים את מערכות היחסים הכי משמעותיות שלנו כפי שהן. 

ההבנה שכל אחד מאיתנו בנוי באופן שונה, ההיכרות עם החוזקות ואף המגבלות שלנו, תאפשר לנו לגבש צוותים שעובדים בצורה מיטבית ביחד, כך שכל אחד מהשותפים יביא לידי ביטוי את מה שצריך עכשיו בשביל להגיע למטרות והיעדים שלנו.

חלקים מההרצאה לקוחים מתורה רוחנית רחבה שנקראת "תודעת העל".  בהרצאה אהפוך את העקרונות הרוחניים לפרקטיים וישימים בעולם רציונאלי, עסקי ו"מחובר לקרקע".

ההרצאה מלווה בסיפורים אישיים ובדוגמאות משעשעות מהחיים. כמו כן בכלי אבחוני שיאפשרו לכם לזהות את "מודל החשיבה וההתנהלות" שלכם ולהבין למה אתם פועלים כמו שאתם פועלים ומה יעזור לכם להתגבר
על האוטומטים המובנים שקיימים בכולנומה תקבלו בהרצאה

הסדנא מתאימה למנהלים, צוותים בארגונים וקבוצות יזמים

עוד דברים שיעניינו אותך

קורס דיגיטלי- לכופף את הזמן

10 פרקים העוסקים ביכולת שלנו לעשות שימוש בחוקי הפיזיקיה כדי ליצור מציאות. אלו אחד התכנים המרתקים והחדשניים ביותר שלוקחים את עולם המדע ו"מכפפים" אותו ליכולת שלנו ליצור התפתחות אישית מואצת ולהשפיע על הכאן ועכשיו, ללא תלות בזמן ומרחב.

לקרוא עוד>>

סדנת משחק FreshBiz

להטמיע עקרונות יזמיים, ליישם חדשנות, לדעת שאפשר לקדם מטרות אישיות לצד מטרה משותפת, לזהות ולמנף משאבים, להבין דפוסי חשיבה, ולאמץ כלים מידיים לשיפור התוצאות בחיים ובעסקים

לקרוא עוד>>

Plug In לארגונים

סדנת חופשה לצוותים והנהלות, בהם נעבוד ביחד על בניית מרחב אישי וצוותי, הקניית כלים חדשים וקבלת החלטות שמעצבות תוצאות חדשות. זוהי הזמנה לעצור רגע, לסגל הרגלים, להתארח בשיא הסטייל, להתגבש ולצאת לעשייה חדשה.

לקרוא עוד>>
VTL 493e

לפרטים נוספים והצעת מחיר, מלאו את הטופס ואשמח לדבר איתכם