"העתיד שמחכה לנו מעבר לפינה"

על המגמות, הטכנולוגיות והאפשרויות החדשות שנפתחות בפנינו בתקופה של האצה וטרנספורמציה. ולהצליח להישאר יעיל ורלוונטי, גם אחרי שכל מה שהכרנו הפסיק להיות רלוונטי.

בהרצאה אחשוף אתכם למגמות, לטכנולוגיות ולטרנדים שנולדו ואף מתעצמים עכשיו בתקופה של האצה. נדבר על מקצועות ומשרות העתיד ולאן נוכל להתפתח כפרסונות וכארגון עסקי. נכיר את האפשרויות והתחומים החדשים המתפתחים ביותר בעולם, כדי שנוכל באמצעותם להבין על מה להקדיש זמן ומשאבים ומה רק מכלה אותם. נבין איך מיישמים חדשנות שחודרת תחומים ודיספלינות, ולמה דווקא עכשיו מתאים "גם וגם". ביחד נבדוק איך מתאימים את הקצב והתשוקה שלנו כדי להמשיך ולהיות אפקטיביים ופרואקטיביים אחרי שנת הטרנספורמציה המהירה מכולן כמו שחווינו ב-2020. 

 

בתקופה האחרונה העולם עובר טלטלה משמעותית, משבר הקורונה מייצר מאיץ לתהליכי התפתחות שכבר היו בהתהוות בשנים האחרונות, ומשנה סדרי עולם כלכליים וחברתיים. זה לא משנה באיזה תחום אנו פועלים, בכל תחום עיסוק כבר לא נוכל להתעלם מהמגמות החדשות ששוטפות אותנו. כדי להיות יעילים, רלוונטיים ומכווני מטרה, עלינו להכיר את התמונה הגדולה ולהבין לאן נושבת הרוח, הטכנולוגיה וההתפתחות העסקית, כדי להיות חלק מהעולם החדש – הן כעסק והן בפרסונות.

ההרצאה מלווה בדוגמאות מחברות מהעולם ובהיכרות בסיסית עם הטכנולוגיות, הכלים והחומרים החדשים שנולדו בשנים האחרונות

נכיר יחד את הטכנולוגיות, הכלים והחומרים שדרושים לכל אחד מאיתנו כדי לצלוח את עולם העבודה החדש. נכיר את הטרנדים החמים והמתפתחים ביותר בעולם, את משרות העתיד ואת הכלים שיסייעו לנו להתאים את התשוקות שלנו בצורה אפקטיבית למה שהעולם דורש.מה תקבלו בהרצאה

הסדנא מתאימה למנהלים, צוותים בארגונים וקבוצות יזמים

עוד דברים שיעניינו אותך

קורס דיגיטלי- לכופף את הזמן

10 פרקים העוסקים ביכולת שלנו לעשות שימוש בחוקי הפיזיקיה כדי ליצור מציאות. אלו אחד התכנים המרתקים והחדשניים ביותר שלוקחים את עולם המדע ו"מכפפים" אותו ליכולת שלנו ליצור התפתחות אישית מואצת ולהשפיע על הכאן ועכשיו, ללא תלות בזמן ומרחב.

לקרוא עוד>>

סדנת משחק FreshBiz

להטמיע עקרונות יזמיים, ליישם חדשנות, לדעת שאפשר לקדם מטרות אישיות לצד מטרה משותפת, לזהות ולמנף משאבים, להבין דפוסי חשיבה, ולאמץ כלים מידיים לשיפור התוצאות בחיים ובעסקים

לקרוא עוד>>

Plug In לארגונים

סדנת חופשה לצוותים והנהלות, בהם נעבוד ביחד על בניית מרחב אישי וצוותי, הקניית כלים חדשים וקבלת החלטות שמעצבות תוצאות חדשות. זוהי הזמנה לעצור רגע, לסגל הרגלים, להתארח בשיא הסטייל, להתגבש ולצאת לעשייה חדשה.

לקרוא עוד>>
VTL 493e

לפרטים נוספים והצעת מחיר, מלאו את הטופס ואשמח לדבר איתכם