מודלים של חדשנות

מודלים של חדשנות

"מודלים של חדשנות"

מאחורי הקלעים של הארגונים החדשניים ביותר בעולם וכיצד הם מייצרים בידול במוצרים, שירותים וניהול עובדים

הרצאה סוחפת, מרתקת ומעוצבת, בה אחשוף אתכם לחדשנות ויצירתיות, בפיתוח מוצרים, שיווק, ניהול עובדים וגישה ללקוחות. נכיר את הסביבה משתנה המאפיינת את העידן של ימינו. נדבר על הצורך בהתייעלות ועל הרצון לשמור על מצב רוח וחיוניות בימים של אי-ודאות. נדבר ונלמד תוך התבוננות אל מאחורי הקלעים של הארגונים החדשניים ביותר בעולם וכיצד הם מייצרים בידול באמצעות שימוש במודלים של חשיבה יצירתית המצאתית.

המפגש מלווה במודליים פרקטיים על מנת לאפשר לכם להשיג את מטרותיכם בדרכים יצירתיות. כחלק מההרצאה אציג דוגמאות וסיפורים שלוקטו מעולם העסקים והיזמות המראים כיצד הארגונים המובילים בעולם ממנפים את המודלים החדשים ונהנים מעושר ההזדמנויות והמשאבים הזמינים לנו כיום. כל זאת במטרה לתת כלים ואופק מחשבתי רחב למשתתפים במפגש. 

 

במפגש קצר נקבל כלים פרקטיים ונעורר את הסקרנות והיצר היזמי,
כדי שתוכלי למנף אותו כבר עכשיו כמו גם בתקופות מאתגרות ומשתנות.

זו הזדמנות מיוחדת להיכנס לחוויה צבעונית ומעשירה, ולהיות לרגע יוצרים יש מאין. הרצאה  שתעניק למשתתפים השראה וכלים ליישם עקרונות של חשיבה חדשנית המצאתית בעשייה העסקית והאישית שלהם.  

מה תקבלו בהרצאה

הרצאות בנושא חדשנות: פתחו את דלתות היצירתיות בארגונים ובחברות שלכם

בימים המשתנים בהם אנו חיים, ארגונים וחבורת עומדים בפני אתגרים מורכבים. הצורך בחדשנות, יצירתיות וחשיבה יצירתית הוא משמעותי וגובר עם כל יום שעובר. בשוק המתפתח הנוכחי, היכולת לפתור בעיות מורכבות, לאמץ שינויים ולפתח רעיונות חדשניים היא המפתח להצלחה.

הרצאות בנושא חדשנות הן כלי חשוב לכל מנהל ומנהלת בארגון. מדוע? כחלק ממשימות השגרה שלהם, הם נדרשים לזהות הזדמנויות, להגיב לדרישות חדשות, להתנסות וללמוד איך להביא שינוי וריענון לעסק שלכם. ההרצאות בנושא חדשנות יחשפו אתכם לפתרונות מעשיים ועקרונות ייחודיים לקידום החדשנות הארגונית.

הרצאות בנושא חדשנות מספקות כלים מעשיים המביאים לידי ביטוי את הרעיונות החדשניים, את הכלים המחשבתיים ואת המודלים שיאפשרו לכם לחשוב אחרת.

למה חשובה חדשנות בארגונים?

חדשנות והגמשה מחשבתית היא הדרך העיקרית לקדם ולהפיק רעיונות חדשים, יצירתיים ומהפכניים, ולהפוך אותם לפעולות פרקטיות שמשפרות את התהליכים הקיימים ויוצרות ייחודיות אל מול השוק. העולם העסקי המשתנה במהירות דורש ארגונים גמישים שיכולים להתמודד עם אי-וודאות ולחיות עם השינויים באופן קבוע כחלק מהשגרה החדשה.

על מה נדבר בהרצאות בנושא חדשנות?

ההרצאות בנושא חדשנות מציעות מבט על ודוגמאות למודלים של חדשנות והיצירתיות בעולם העסקים, בתחומים כגון פיתוח מוצרים, שיווק, ניהול עובדים וגישה ללקוחות. ההרצאה תומכת בצורך לשמור על התייעלות וחיוניות באמצעות חשיבה יצירתית, בעידן של אי-וודאות ושינוי. המשתתפים ייחשפו לדוגמאות מעולם העסקים המראות איך הארגונים המצליחים בעולם משתמשים במודלים של חשיבה יצירתית כדי ליצור בידול, בולטות ומתן ערך גבוה.

אילו כלים ומדלים ניתנים בהרצאות בנושא חדשנות?

בהרצאה מוצגים 9 מודלים שונים של חשיבה יצירתית המצאתית, המשתלבים בפיתוח מוצרים, שירותים וניהול עובדים. דרך הדוגמאות, הקהל ייחשף למיומנויות החשובות ביותר בעידן המשתנה. ההרצאה תחשוף אתכם לדוגמאות מעוררות השראה לדרך בה ארגונים משנים בפועל את הנורמות ואת חוקי המשחק בשוק באמצעות חדשנות ויצירתיות

איך מבצעים את השלב המעשי כחלק מהרצאות בנושא חדשות?

בסיום ההרצאה, המשתתפים מקבלים תרגילים מעשיים. כל תרגיל כולל עקרון של חשיבה יצירתית, ומשאבים ליישומו בהתאם לאתגרים הארגוניים והאישיים שרלוונטיים לכם בחיי היום יום, אותן נגדיר מראש. התרגולים שיינתנו למשתתפים ידרשו מהם ליישם את היכולת לחשוב אחרת, לחדד את כישורי החשיבה היצירתית, לפרק את מה שמכירים עד כה ולבנות מחדש, ותחייב אותם ולהביא חדשנות שהיא דרישה של ממש שנמצאת בלב של כל ארגון מוביל.

איך חדשנות משפיעה על הישרדותם והתפתחותם של הארגונים?

החדשנות היא הכלי העיקרי והמרכזי לארגונים שברצונם להשתנות ולהישאר רלוונטיים. ארגונים שימשיכו לעשות ולפעול כפי שפעלו בשנים או החודשים האחרונים ישארו מאחור. ארגונים המצליחים לפתח מוצרים ושירותים חדשים, או לשדרג ולשפר את התהליכים הקיימים, מצליחים לשרוד ואף לגדול משמעותית בסביבת השוק המשתנה בקצב הולך וגובר. הקשר בין חדשנות להתקדמות והתפתחות הארגון הוא ברור – היכולת לאמץ חשיבה יצירתית וחדשנית יכולה להקנות לארגון יתרון משמעותי וייחודי ולהעניק לו יכולת להביא לשוק מוצרים ושירותים חדשים שמובילים להצלחה ולצמיחה.

איך אפשר ליישם עקרונות של חדשנות בארגונים?

הרצאות בנושא חדשנות מציעות כלים פרקטיים הניתנים ליישום מידי. המשתתפים ישתפו פעולה בעשייה משותפת וחדשנית שמחוברת למטרות הארגון. הם מוזמנים להשתמש בתרגולים שניתנים להם כדי לתרגל את העקרונות המוצגים בהרצאה כהלכה למעשה. דרך התרגולים, הם נדרשים ליישם את התכנים שלמדו ולפתח מודלים חדשים לפתרון אתגרים עסקיים. זהו חיבור שישפר וייעל את הקשר בין הרעיונות היצירתיים לבין השלב המעשי בארגון, יחברו בין התאוריה לפרקטיקה.

אילו יתרונות נוספים ניתן לקבל מהרצאות בנושא חדשנות?

בנוסף לידע המקצועי והכלים המעשיים, ההרצאה יכולה להעניק השראה למנהלים ולעובדים בכל הרמות. היא יכולה לסייע לפתח את החשיבה היצירתית והמחשבתית, ולשדרג את היכולות של הצוותים לפתור אתגרים ולמצוא פתרונות חדשים. גם אפשרות לעבודה קבוצתית בתרגילים מציעה יכולת לחשוף את הצוותים לרעיונות ולתפיסות שונות, לחבר בין העובדים והצוותים, מה שיכול להוביל להבנה עמוקה ולהצלחת מימוש הרעיונות.

לסיכום: ההרצאה בנושא חדשנות – "חדשנות פרקטית" היא מסע מעורר השראה, שנותן כלים פרקטיים ומודלים חדשניים לעולם העסקים. היא מאפשרת למשתתפים להתמודד עם אתגרי היום-יום, לשנות את הצורה בה הם רואים ופועלים, ולהפיק את המרב מהפוטנציאל העשיר שבהם. זו הזדמנות מרתקת לעצמה של מובילי העסקים המודרניים להעשיר את הידע המקצועי, להתגבר על אתגרים ולשנות את המציאות הארגונית לטובתם ולטובת הארגון.

הסדנא מתאימה למנהלים, צוותים בארגונים וקבוצות יזמים

עוד דברים שיעניינו אותך

סדנת משחק FreshBiz

להטמיע עקרונות יזמיים, ליישם חדשנות, לדעת שאפשר לקדם מטרות אישיות לצד מטרה משותפת, לזהות ולמנף משאבים, להבין דפוסי חשיבה, ולאמץ כלים מידיים לשיפור התוצאות בחיים ובעסקים

לקרוא עוד>>

יסודות

הרצאה שתלמד אתכם לזהות את "מודל החשיבה וההתנהלות" שלכם ולהבין למה אתם פועלים כמו שאתם פועלים ומה יעזור לכם להתגבר על האוטומטים המובנים שקיימים בכולנו. שילוב של רוח וחומר בדרך הכי פרקטים שאפשר.

לקרוא עוד>>

מומנטס

מסיבות תוכן. חוויה. מפגשים בין אנשים.
לנצור את הרגע. ליהנות. להרחיב את תודעה עם תוכן מגרה ומעורר של העולם החדש. ללמוד. להעמיק. לקבל כלים פרקטיים ליישום. להיפגש. לדבר. לצחוק. להתרגש. להרגיש. לחלוק. רק רגע לחוות.

לקרוא עוד>>
VTL 493e

לפרטים נוספים והצעת מחיר, מלאו את הטופס ואשמח לדבר איתכם